معرفی صداقت بار ۱۷۸۶ همکار باربری شهر

صداقت بار | یک انتخاب صحیح برای حمل و نقل اصولی بار در تهران و کرج

صداقت بار همکار رسمی شرکت باربری شهر است.تمامی حقوق مادی و معنوی صداقت بارمربوط به شرکت صداقت بار است.این صفحه هم صرفا جهت معرفی همکار ارزشمند باربری شهر یعنی صداقت بار بوده است..برای رزرو سرویس یا تماس با صداقت بار شماره ۱۷۸۶ بدون پیش شماره را بگیرید.

نیاز به شرکت‌های باربری نوین در عصر جدید

در زمان گذشته اثاث یک خانه خیلی زیاد نبودند و به طور رسمی هم چیزی مثلا به نام باربری تهران وجود نداشت. فردی که قصد اسباب کشی را داشت، با قرض کردن یک ماشین حالا یا یک وانت و یا یک پیکان گوجه‌ای آن هم به مدل ۵۷ اقدام به جابجایی وسایل می‌کرد. در آن زمان هر کسی مبل نداشت و آن‌هایی هم که وسایلی مثل مبل داشتند، مبل‌هایشان به اندازه و بزرگی الان نبود.صداقت بار اولین باربری شهر بود.

اما در زندگی امروزی داستان به طور کلی فرق کرده است. در این زندگی جدید یک یخچال بزرگ و یک دست مبل تاجدار بزرگتر از آن خودنمایی می‌کنند. در این موقعیت بار زدن وسایل با ماشین و یا یک وانت دیگر امکانپذیر نیست. اینجاست که در زندگی مدرن نیاز به شرکت‌های باربری متعدد ایجاد شده است.

صداقت بار

شرکت باربری خوب است، اما نه هر شرکتی

اما هر شرکت باربری نرخ‌های خود را دارد و برخی هم حتی مجوز نداشته و به صورت غیر قانونی فعالیت می‌کنند. آیا شما می‌توانید اسباب و اثاثیه گرانقیمت خود را در اختیار این مجموعه‌ها قرار بدهید؟ معلوم است که نه. پس نیاز دارید تا به دنبال شرکتی باشید که زیر نظر اتحادیه فعالیت کرده و باربران آن افرادی کارکشته و مورد اعتماد باشند. صداقت بار بهترین اتوبار تهران به شما عزیزان این اطمینان را می‌دهد که از وسایل خانه شما مثل چشمانش مراقبت کرده و با ظرافت تمام جابجایی را برای شما عزیزان انجام بدهد.

شماره تماس صداقت بار ۱۷۸۶

حتما از افراد مختلف شنیده‎‌اید که برخی از آن‌ها پس از باربری، برخی اشیای گران‌قیمت خود را گم کرده‌اند. یا اینکه برخی باربران غیر مجاز اسباب منزل فرد را به قول معروف خورد خاک‌شیر کرده‌اند. صداقت بار به شما عزیزان این ضمانت را می‌دهد که با دارا بودن افرادی مجاز با مدارک شناسایی معتبر هیچکدام از وسایل شما گم نخواهند شد و البته با رعایت تمام اصول باربری به وسایل گرانقیمت و ارزشمند شما هیچگونه آسیبی نخواهد رسید.

چرا شرکت‌های باربری؟

همانطور که گفته شد، در گذشته افراد کمی به این شرکت‌ها نیاز داشتند، اما حال قضیه و قاعده بازی کمی عوض شده است. وسایل بزرگ خانه باید طبق یک‌سری اصول بسته‌بندی شده و منتقل شوند. وقتی شما خودتان تصمیم می‌گیرید که این حمل و نقل را انجام دهید، باید در ابتدا به دنبال کارتن و جعبه بگردید. البته هر کارتنی هم که مناسب اثاث‌کشی نیست. باید ضخامت لازم را داشته باشد که در موقع اسباب‌کشی خدا نکرده پاره نشده و اسباب داخل آن‌ بشکنند.

حال به فرآیند بسته‌بندی اثاثیه منزل که یکی از سخت‌ترین بخش‌های اسباب‌کشی است، می‌رسیم. در این بخش شما باید با جدا کردن تمام اسباب خانه از هم و با دسته‌بندی آن‌ها با دیگر اسباب مرتبط دیگر، شروع به بسته بندی کنید. بعد از همه این‌ها باید بتوانید اسباب را سوار خودرو کنید. بعد از بار زدن نهایتا چند جعبه باید به سوی مقصد حرکت کنید. سپس بعد از رسیدن و خالی کردن بار باید دوباره برگردید و بار بزنید. و این داستان تا چند روز و گاهی هم چند ماه ادامه خواهد داشت. نوبت به اسباب بزرگ می‌رسد. چجوری می‌خواهید یک یخچال بزرگ را سوار خودرو خود کنید؟ آیا با داشتن یک وانت می‌توانید اطمینان پیدا کنید که وسایل شما آسیب نخواهند دید؟ برای جا به جایی ماشین لباسشویی و دیگر اسباب بزرگ چه می‌کنید؟
جدای از اینها با درد کمر و گردن بعد از آن چه می‌کنید؟ تمام اینها بخاطر این است که شما اصول باربری را بلد نیستید. پس نیاز است تا شرکتی که در این زمینه تخصص داشته، پا پیش بگذارد و شما را از این‌همه سختی و عذاب نجات بدهد.
اینجاست که نقش یک شرکت باربری با تجربه با کادری مجرب معلوم می‌شود. صداقت بار ۱۷۸۶ این امکان را به شما عزیزان می‌دهد که برای صفر تا صد حمل و نقل خانه تنها با یک تماس ساده و هماهنگی ابتدایی، خود را راحت کنید.

صداقت بار تهران

باربری‌های بسیاری در شهر هستند. چرا صداقت بار؟

همانطور که قبلا به آن پرداختیم، در سطح شهر باربری‌هایی هستند ولی همه آن‌ها مجوزهای لازم را ندارند و برخی هم از باربران مطمعنی بهره نمی‌گیرند. پس بهتر است که شما در انتخاب باربری خود کمی تحقیق کنید تا بتوانید از اسباب و اثاثیه منزل خود مراقبت‌های لازم را به عمل بیاورید.
برخی باربری‌ها هم قیمت مناسبی را برای مشتریان پیشنهاد نمی‌دهند.صداقت بار به شما عزیزان این ضمانت را می‌دهد که قیمتی فوق‌العاده و زیر نظر اتحادیه به شما پیشنهاد خواهد شد. همچنین از نکات ویژه در وبسایت صداقت بار این است که شما می‌توانید به صورت آنلاین برآورد هزینه باربری خود را به طور کاملا رایگان انجام بدهید.

اطمینان حرف اول را می‌زند

خالی از لطف نیست اگر برای بار دیگر بر این موضوع تأکید داشته باشیم که صداقت بار با داشتن تمام مجوزهای لازم برای کسب و کار در این زمینه و داشتن کادری بسیار مجرب و حرفه‌ای می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه برای هرکسی باشد.
صداقت بار این تضمین را به شما می‌دهد که کادر خدماتی آنها هیچگونه آسیبی به وسایل ارزشمند شما نخواهند زد و با رعایت تمام نکات ذکر شده به آن‌ها اقدام به حمل وسایل خواهند کرد. همچنین صداقت بار به دلیل داشتن شرایط استخدام بسیار سختگیرانه و البته با حساسیت زیاد به خرج دادن درباره استخدام نیروهای خود، بسیار به این موضوع که آن‌ها امین وسایل شما خواهند بود و دست بر هیچ چیز نخواهند برد، بسیار واقف هستند.

صداقت بار شهران

خدمات صداقت بار

صداقت بار تنها پیشتاز در زمینه باربری نیست. این شرکت در زمینه ارائه خدمات درباره تکنسین‌ها هم فعالیت دارد. این کار برای زمانی است که شما برای فعالیت خود نیاز دارید تا یک متخصص را برای این کار استخدام کنید.

اینجاست که صداقت بار ۱۷۸۶ با داشتن تکنسین‌های مجرب فعال در هر زمینه‌ای به یاری شما خواهد آمد. این شرکت با شرایط بسیار سخت‌گیرانه‌ای که در رابطه با استخدام انواع تکنسین دارد، همواره تنها افراد کارکشته و حرفه‌ای را برای شرکت خود استخدام می‌کند. در ضمن، این شرکت با رعایت قیمت اعلامی از سوی دولت همواره بر رعایت حقوق مشتریان تأکید ویژه داشت است.
• زمانی است که شما نیاز دارید تا در یک مهمانی بزرگ چند نفر کمک دست شما بوده و دستورات شما را مو‌به‌مو اجرا کنند. از دیگر خدمات صداقت بار این است که او با داشتن نیروهای حرفه‌ای خدماتی در زمینه پذیرایی و غیره باعث می‌شود تا مهمانی شما به بهترین نحو ممکن اجرا بشود. این شرکت با داشتن نیروهای ممتاز در این زمینه باعث شده تا همیشه بابت خدمات نوین خود، بر سر زبان‌ها قرار داشته باشد. همچنین این شرکت خدمات دیگری را هم برای شما عزیزان انجام ‌می‌دهد.
• اگر هرجایی نیاز داشتید تا وسایل سنگینی را حرکت دهید و نیاز به کمک داشتید می‌توانید روی صداقت بار و کادر مجربش حساب ویژه‌ای باز کنید. در این مجموعه برای منتقل کردن انواع وسایل ریز و درشت در کنار شما خواهند بود. حال میخواد وسیله شما یک گاو‌صندوق بسیار بزرگ و یا یک کولر با قدرت ۷۰۰۰ باشد.
• از خدمات ویژه‌ای که در شرکت صداقت بار ۱۷۸۶ به شما مشتریان گرامی ارائه می‌دهند، بیمه کردن تمام وسایل خانه شماست. لازم به ذکر است که باربران این مجموعه با نهایت دقت و ظرافت اقدام به جابه‌جایی وسایل شما خواهند کرد. اما مجموعه صداقت بار شهران برای مطمئن کردن شما عزیزان از این بابت تمهیداتی را در نظر گرفته که شما قادر خواهید بود تا تمام اسباب خانه خود چه ریز و چه درشت بر حسب ارزش مالیشان بیمه کنید. در بخش تعرفه‌ها هم به هزینه‌ای که برای بیمه کردن باید پرداخت کنید، اشاره خواهیم کرد.

• بسیاری از شما مشتریان گرامی قصد دارید تا حمل اثاثیه منزل خود را به شهر دیگری انجام دهید. پس باید به دنبال یک باربری مطمئن و البته رعایت کننده نرخ قیمتی مصوب بگردید. حال به یکی از ۳ باربری برتر تهران یعنی صداقت بار-اطلس بار و ظریف بار می‌پردازیم. باربری ما به شما عزیزان این امکان را می‌دهد تا اثاثیه خود را در مسافت‌های طولانی و بین شهری به هرکجای ایران هم خواستید، ببرید.
• به بحث پرمتقاضی نظافت خانه می‌رسیم. جایی که شما همواره نیاز دارید تا به یک شرکت اعتماد کرده و نظافت خانه را به آن بسپارید. پس باید یک شرکت مورد اعتماد که تمام مجوزهای مورد نیاز را دارد برای نظافت واحد و آپارتمان انتخاب کنید. در این بخش هم باز نام صداقت بار ۱۷۸۶ است که بر سر زبان‌ها قرار دارد. زیرا این شرکت با دارا بودن تمام شرایطی که بالاتر ذکر شد، توانسته تا اعتماد مشتریان را جلب کند.

صداقت بار غرب تهران

بسته‌بندی وسایل خانه

بسته بندی وسایل خانه از دیگر خدمات صداقت بار است که قبل‌تر هم در رابطه با آن اشاره‌ای شد. دلیل اینکه ما این بخش را از لیست بالا جدا کردیم، این بود که این مبحث به دلیل گسترده بودن نیاز داشت تا به طور کامل در بخشی جداگانه بررسی شود.
این شرکت برای مشتریان خود که درخواست بسته‌بندی کالا را داده‌‌اند، تجهیزاتی را به همراه کارگران ارسال می‌کند تا شما مشتریان گرامی هیچ دردسری را برای خریدن این تجهیزات متحمل نشوید. صداقت بار وکیوم‌های حباب‌دار که مورد استفاده در وسایل شکستنی هستند را استفاده می‌کند تا وسایل شکستنی در حین جابه‌جایی مقاومت بیشتری را در برابر ضربه نشان دهند.

صداقت بار شرق تهران

همچنین سلفون با کیفیت هم مورد استفاده کارگران این شرکت است. از این محصول برای بسته بندی تمام وسایل خانه چه ریز و چه درشت استفاده می‌شود تا هیچگونه گرد و غباری بر روی وسایل با ارزش شما عزیزان ننشیند. نمونه وسایلی هم که با سلفون پوشانده می‌شوند تمام مبلمان‌های خانه و همینطور دیگر وسایل خانه مثل تلویزیون و متعلقات آن هستند.
از دیگر تجهیزات مورد استفاده این شرکت، کارتن سفارشی با ضخامتی بالا است که امکان جابه‌جایی سنگین‌ترین اشیا را فراهم می‌کند. در واقع، با قرار دادن اشیا در این کارتن‌ها، احتمال صدمه رسیدن به وسایل داخل آن به صفر می‌رسد.
کارتن‌های اسباب‌کشی هم انواع مختلفی دارند که در مجموعه صداقت بار از بهترین‌های آن‌ها با توجه به نوع وسایل مورد استفاده بهره خواهند برد. این کارتن از انواع ۳، ۵ و ۷ لایه تشکیل شده‌اند و سایز بندی هم برای هرکدام از آ‌ن‌ها در نظر گرفته شده‌است.
• کارتن‌های ۳ لایه دارای وزن حدودا ۱۸ گرمی هستند. همچنین دارای ۲ لایه اصلی و یک لایه شیاردار هم در بین این دو لایه قرار دارد. این نوع کارتن‌های مورد استفاده در صداقت بار بسیار فیکس بوده و ابعادی مثل کارتن موزی دارند. همچنین این نوع کارتن‌ها برای بیشتر برای لوازم سبک و غیر شکستنی مناسب هستند.
• کارتن‌های ۵ لایه دارای ۲ لایه شیاردار هستند که به آن‌ها استحکام بیشتری را می‌بخشد. همچنین مقاومت آن‌ها از نوع ۳ لایه بسیار بیشتر بوده و معمولا برای دستگاه‌هایی که به ضربه حساس هستند، توصیه می‌شود.
• در رابطه با نوع ۷ لایه این کارتن‌ها هم باید گفت که برای اجسام بزرگ و سنگین بسیار مناسب بوده و مقاومت زیادی را از خود نشان می‌دهند. همچنین در این نوع کارتن‌ها ۵ بخش و لایه اصلی و ۲ لایه شیاردار به کار رفته است.

• یک نوع دیگر کارتن هم وجود دارد که احتمالا کمتر به چشم شده آمده است. کارتن‌های رگال‌دار بیشتر شبیه یک کمد ولی از جنس مقوا هستند که به شما این امکان را می‌دهند تا لباس‌های خود را به راحتی هرچه تمام‌تر بدون هیچ مشکلی در آن‌ها آویزان کنید.
کارتن‌های اسباب‌کشی انواع دیگری مثل موزی، بایگانی، پستی و غیره را دارند که ما معروف‌ترین‌های آن‌ها را بررسی کردیم و مابقی آن‌ها در اسباب‌کشی کاربرد زیادی ندارند.
چسب پهن با کیفیت هم برای محکم‌کاری و همینطور بستن درها مثل در یخچال استفاده می‌شود.

خدمات گسترده در زمینه شعب مختلف شرکت ما

شرکت صداقت بار با گسترش باربری کرج و تهران این امکان به ساکنان این دو شهر داده تا بتوانند به راحتی از خدمات این شرکت بهره برده و خیال خود را از بابت وسایل و یا دیگر نیازهای خود راحت کنند. ساکنین شرق استان تهران می‌‌توانند از شعبه صداقت بار شرق تهران، و همینطور مشتریان ساکن در غرب هم قادر هستند تا با صداقت بار غرب تهران برای دریافت خدمات ارتباط برقرار کنند.ساکنین شمال تهران هم میتواندد با صداقت بار شمال تهران تماس بگیرند. ضمنا صداقت بار جنوب تهران هم وجود دارد که می‌تواند نیازهای ساکنین در جنوب تهران را برآورده کند. در اخر برای ساکنین کرج هم شعبه صداقت بار کرج وجود دارد که آماده خدمات‌دهی به شما مشتریان می‌باشد.

باربری صداقت بار

دقت و سرعت در خدمات بسته‌بندی و باربری به مشتریان

این دو مقوله از مهم‌ترین نیازهای هر مشتری برای انجام امور حمل بار هستند. برای اسباب‌کشی نیاز است که شما در مدت زمان کمی بتوانید تمام وسایل را بار بزنید. در عین حال هم نیاز دارید تا به دقت و ظرافت این کارها را به انجام برسانید. پس باید شرکتی را سراغ داشته باشید تا بتواند با رعایت تمام اصول مورد نیاز برای رفع نیازهای شما مشتریان عزیز اقدام کند. صداقت بار از معدود شرکت‌هایی است که می‌تواند به خوبی این نیاز را برای شما رفع کند.

خدمات شبانه روزی صداقت بار

یکی از شعارهای شرکت صداقت بار ۱۷۸۶ ارائه انواع خدمات به صورت ۲۴ و ۷ و ۳۶۵ است. یعنی اینکه صداقت بار حاضر است تا به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته و البته ۳۶۵ روز سال به شما عزیزان خدمات‌رسانی کند.

پاسخگویی و خدمات مشتریان به صورت آنلاین و تلفنی

از نکاتی که هر شرکت باید آن را داشته باشد، خدمات پاسخگویی به مشتریان است. صداقت بار توانسته در یک دهه فعالیت خود همواره مشتری‌مداری را در اولیت فعالیت‌هایش قرار بدهد. در این مجموعه همیشه مشتری است که حرف اول را می‌زند و کارشناسان و پشتیبانان پل ارتباطی صداقت بار ۱۷۸۶ با مشتریان عزیز هستند که در همه وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

باربری فعال در کل مناطق تهران

وسایل حمل بار صداقت بار

شاید فکر کنید که داشتن تنها یک وانت یا کامیونت می‌تواند برای اسباب‌کشی کفایت کند. اما باید در نظر داشته باشید که این طرز فکر تنها باعث می‌شود تا شما وسایل خانه خود را خراب کنید. برای باربری همانطور که گفته شد، باید بر طبق یک‌سری اصول پیش رفت. برای ماشین باربری باید به نسبت وسایل خود نوع ماشین را انتخاب کنید.
به عنوان مثال برای یک‌سری وسایل کم یک وانت نیسان هم کفایت می‌کند. اما برای دیگر وسیله‌ها مثل ست مبل و یا لوازم خانگی مانند یخچال باید فضا را کمی بزرگتر در نظر بگیرید. همچنین حواستان را حسابی جمع کنید که وسیله نقلیه انتخابی شما باید مسقف بوده تا آب و کثیفی بر روی وسایل گرانقیمت شما نریزد.
ضمنا باید وسیله حمل و نقل در دیواره‌های خود دارای عایق‌های مناسبی برای جلوگیری از ضربه باشد. همچنین این عایق‌ها باید مانع از حرکت وسایل شما در محیط بار شوند تا اثاثیه به هم برخورد نکرده و باعث آسیب و خرابی نشوند.

صداقت بار کرج

تعرفه‌های خدمات صداقت بار

شرکت صداقت بار با در نظر گرفتن قیمت اتحادیه و فعالیت زیر نظر آن مجموعه باعث شده تا در سراسر استان تهران و البرز شناخته شده باشد و مشتریان خاص خود را در این شهرها پیدا کند.
ضمنا نیم نگاهی هم به این موضوع داشته باشید که برای اجسام بزرگ و سنگین تعرفه‌ها کمی فرق می‌کنند. به عنوان مثال هزینه حمل یک یخچال سایدبای‌ساید با یک کارتن موزی فرق داشته و گرانتر است.

سؤالات متداول شما از صداقت بار

در این بخش قصد داریم تا به پرسش‌های متداول شما عزیزان پاسخ دهیم. در صورت درخواست برای بسته‌بندی وسایل خانه، آیا واقعا از تمام موارد گفته شده استفاده خواهید کرد؟
بله، تمام موارد ذکر شده اعم از انواع کارتن، سلفون و غیره مورد استفاده بوده و تمام اثاثیه خانه شما به طور کامل با این تجهیزات بسته‌بندی خواهند شد.

آیا برای برآورد هزینه باربری باید حتما تماس بگیریم؟ با ۱۷۸۶ تماس بگیرید
خیر، الزاما نباید تماس بگیرید.در صداقت بار برای راحتی کار شما مشتریان عزیز در وبسایت خود ویژگی را تدارک دیده‌ایم که به شما این امکان را می‌‌دهد تا به صورت آنلاین با کارشناسان مجرب صداقت بار ۱۷۸۶ ارتباط برقرار کرده و برآورد هزینه را انجام دهید.

هزینه هرکدام از خدمات ارائه شده چقدر است؟
ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که هرکدام از خدمات مجموعه صداقت بار زیر نظر اتحادیه بوده و هیچ مغایرتی را با مبلغ اعلامی از سوی این شرکت نخواهد داشت. شما می‌توانید برای استعلام قیمت با کارشناسان صداقت بار و  با شماره ۱۷۸۶ ارتباط برقرار کنید.

برای خدمات بسته‌بندی از چه نوع کارتنی باید استفاده کنیم؟
شما برای این کار دو راه دارید. اولین کار این است که خودتان محاسبه کرده و به صداقت بار اطلاع دهید. ولی اصولی‌ترین راه آن است که کارگران خودشان مقدار کارتن مورد نیاز را برآورد کنند. چرا که این افراد با پیروی از یک‌سری اصول می‌توانند یک تخمین درست از مقدار تجهیزات از جمله کارتن را داشته باشند.

نکات پایانی

در نظر داشته باشید که سرتاسر استان تهران و البرز پر شده از شرکت‌هایی که ادعای بهترین دارند. برای بهترین بودن لازم است که شرکت تمام مجوزهای لازم را دریافت کرده و همینطور با دارای کادری حرفه‌ای و مشتری‌مدار باشد. همچنین شرکتی که انتخاب می‌کنید باید این اطمینان را به شما بدهد که نیروی خدماتی این شرکت اعم از نظافتچی و باربر حافظ تمام وسایل شما خواهند بود. البته باید به این نکته توجه کرد که یک شرکت باربری باید بتواند با داشتن تکنسین‌های کارکشته در نصب و راه‌اندازی وسایل مختلف خانه فعالیت خود را در زمینه باربری تکمیل کند.
یک شرکت باربری باید بتواند وسایل گرانقیمت خانه شما را بیمه کرده تا خدای نکرده در حین فرآیند باربری و در صورت آسیب دیدن وسایل، هزینه‌ای را متحمل نشوید. همینطور باید گفت که صداقت بار با بیش از یک‌ دهه فعالیت گسترده بهترین باربری شهر در سطح استان‌های البرز و تهران، مشتریان خاص خود را پیدا کرده است. این شرکت به دلیل خدمات‌رسانی خوب و مشتری‌‌مداری بهتر از آن در میان ۳ شرکت برتر باربری در استان‌های البرز و تهران قرار گرفته است.

کلید واژه های مرتبط:

باربری صداقت-باربری صداقت بار.سایت باربری.باربری های مجاز تهران.هزینه های باربری.صداقت بار تهران.باربری شهر.رسالت بار نارمک.باربری صداقت بار.باربری صداقت تهران.نارمک بار.باربری قیمت مناسب.باربری صداقت.صداقت بارباربری صداقت–باربری صداقت بار.سایت باربری.باربری های مجاز تهران.هزینه های باربری.صداقت بار تهران.باربری شهر.رسالت بار نارمک.باربری صداقت بار.باربری صداقت تهران.نارمک بار.باربری قیمت مناسب.باربری صداقت.صداقت بار

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق سایت برای باربری شهر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)