معرفی اطلس بار

معرفی اطلس بار تهران

اطلس بار همکار رسمی شرکت باربری شهر است.تمامی حقوق مادی و معنوی اطلس بار مربوط به شرکت خود اطلس بار است.این صفحه هم صرفا جهت معرفی همکار ارزشمند باربری شهر یعنی اطلس بار جهت پیشرفت در ارائه خدمات در حوزه باربری بوده است.ارتقا و پیشرفت همکار ما باعث پیشرفت ماهم می شود.

با تغییر بخش‌های مختلف زندگی و افزایش رفاه، شیوه‌های باربری نیز تغییر کرده‌اند. در این راستا شرکت‌هایی به وجود آمده‌اند که تجربه‌ی بهتری از جا به جایی برایتان ایجاد می‌کنند. در شرایطی که نقل مکان از محل زندگی یا کار اجتناب‌ناپذیر است، وجود افراد باتجربه و ماهری همانند که بتوانند به شما در این فرایند کمک کنند و کار را برایتان آسانتر کنند، می‌تواند بسیار مفید باشد. زیرا فرایند جا به جایی به خود خود فرایندی بسیار طاقت‌فرسا است و اگر با اصول آن آشنا نباشید می‌تواند بسیار طولانی باشد و در حین آن به خود و وسایلتان خسارت وارد کنید. شرکت اطلس بار یکی از شرکت‌های سرآمد در زمینه‌ی باربری تهران و حمل اثاثیه و نقل مکان است که خدمات آن تحول زیادی در این زمینه ایجاد کرده‌اند.اطلس بار تهران  از شناخته ترین باربری هاست.

شرکت باربری اطلس بار بر آن هست که با ارائه‌ی خدماتی نوین، گسترده و موثر در زمینه‌ی حمل اثاثیه، بتواند تجربه‌ی متفاوتی برای شما ایجاد کند و مشکلات باربری سنتی که بیشتر شما آن را تجربه کرده‌اید را به طور کامل از میان بردارد. انتخاب شرکت مناسب برای روز اثاث کشی کار آسانی نیست از این رو اطلس بار در ادامه در مورد خدماتی که باربری شهر به شما ارائه می‌دهد بیشتر توضیح خواهیم داد تا بتوانید انتخاب بهتر و راحت‌تری داشته باشید.

اطلس بار

چرا باید به سراغ شرکت‌های باربری بریم؟

اولین سوالی که پیش می‌آید این است که چرا باید روش‌های نوین باربری را نسبت به روش‌های قدیمی آن ترجیح داد؟ خب بیایید مروری بر روند گذشته‌ی کار داشته باشیم. شما باید خودتان از صفر تا صد وسایل خود را بسته بندی می‌کردید. اگر یک بار این کار را انجام داده باشید، می‌دانید که پیدا کردن کارتن‌های مناسب کار آسانی نیست. تنها خرید کارتن مهم نیست، آنها باید کیفیت و ضخامت لازم را نیز داشته باشند تا در حین کار پاره نشوند. بعلاوه باید در سایز مناسبی هم باشند زیرا در غیر این صورت تعداد کارتن‌ها به شکل غیر منتظره‌ای افزایش پیدا می‌کند.

بعد از آن فرض کنید شما بالاخره موفق شدید کارتن‌های مناسب را پیدا کنید، حالا باید از مرحله‌ی سخت‌تری یعنی چیدمان مناسب وسایل در کارتن‌ها عبور کنید. آشنا نبودن با ترفندهای این موضوع باعث می‌شود که شما اثاث کشی سختی را تجربه کنید. زیرا نه تنها چیدمان آنها، بلکه مجدداً باز کردن آنها در خانه‌ی جدید می‌تواند بسیار دشوار و زمانبر باشد و همچنین امکان آسیب رساندن به وسایل شما نیز  افزایش پیدا می‌کند. باز کردن کارتن‌هایی که وسایل داخل آن ضربه خورد یا شکسته‌اند می‌تواند بسیار ناامید کننده باشند.

اما این تمام ماجرا نیست. جا به جایی وسایل نیز دشواری‌های زیادی دارد. شما باید همه‌ی وسایل را خودتان از پله‌ها پایین ببرید، سوار ماشین کنید و دوباره آنها را در خانه‌ی جدید تخلیه کرده و بالا ببرید. این کار بیشتر از چیزی که فکر می‌کنید می‌تواند طاقت فرسا و طولانی باشد. جدا از این که ممکن است به وسایلتان آسیب برسانید، کمر و گردن شما نیز در معرض آسیب‌هاش شدید و خطرناک قرار دارند. زیرا شما با اصول صحیح جا به جایی وسایل آشنا نیستید. اینجاست که به نظر می‌رسد استفاده از خدمات یک شرکت حمل بار مانند اطلس بارتهران می‌تواند بسیار مفید باشد.اطلس بار اقدسیه-باربری اطلس بار تهران-اطلس بار تلفن-شماره تلفن اطلس بار“اطلس بار”واطلس بار تهران.شماره تلفن اطلس بار.اطلس بار شرق تهران.اطلس بار شمال تهران.باربری اطلس بار تهران.اطلس بار غرب تهران”اطلس بار اقدسیه.اطلس بار تلفن

اطلس بار شمال

چرا باید اطلس بار را انتخاب کنید؟

سوال بعدی این است که در بین تعداد زیادی شرکت باربری و حمل اثاثیه که در بازار فعالیت دارند، چرا باید شرکت اطلس بار را برای این کار انتخاب کنید.شرکت اطلس بار تهران خدمات خاصی ارائه داده و ویژگی‌های منحصر بفردی دارد که باعث می‌شود انتخاب برای شما بیش از پیش آسان شود. در ادامه بعضی از مهمترین ویژگی‌های شرکت اطلس بار آمده است.

شما می‌توانید به اطلس بار اطمینان کنید.اطلس بار اقدسیه

افرادی که خدمات باربری را برایتان انجام می‌دهند، باید قابل اعتماد باشند. آنها قرار است وارد منزل شما شوند، وسایل ارزشمند و قیمتی شما را جا به جا کنند و دوباره در مقصدی دیگر به شما تحویل دهند. بنابراین باید بتوانید به آنها اطمینان کنید. بسیاری از افرادی که برای حمل اثاثیه‌ی خود به شرکت‌های غیرمعتبر و بی نام و نشان مراجعه می‌کنند، مورد سرقت قرار می‌گیرند و بعد از پایان کار تازه متوجه‌ی گم شدن کارتن‌ها و وسایل خود می‌شوند. البته این کاملاً طبیعی است. روز اثاث کشی اتفاقات زیادی در جریان است و شما تمرکز لازم را ندارید. بنابراین شرکت باربری باید یک شرکت معتمد باشد.

شرکت باربری اطلس باراقدسیه، حساسیت زیادی در مورد استخدام نیروهای خود دارد. تمام افرادی که برای شرکت اطلس بار کار می‌کنند همگی مدارک هویتی و تضمینی کافی دارند و همگی سابقه‌ی بسیار مشخصی در زمینه‌ی باربری دارند که خیال شما را از امنیت وسایلتان در حین باربری آسوده می‌کند.

اطلس بار فعالیت قانونی دارد.اطلس بار اقدسیه

بسیاری از افرادی که باربری انجام می‌دهند تحت نظر هیچ سازمان خاصی فعالیت نمی‌کنند. این موضوع می‌تواند مشکلات زیادی در حین باربری ایجاد کند. زیرا آنها به کسی پاسخگو نیستند و در صورت بروز مشکل نمی‌توانید به هیچ مرجعی برای شکایت از آنها مراجعه کنید.شرکت باربری اطلس بارتهران مجوزهای لازم جهت فعالیت را دارد که خیال شما را از سطح کیفیت خدمات اطلس بار آسوده می‌کند. شرکت‌های مجوز دار شرکت‌های معتبر و شناخته‌ شده‌ای هستند. بعلاوه دریافت این مجوزها نشان می‌دهد که اطلس بار فرایندهای لازم برای این کار را طی کرده‌ و استانداردهای لازم را دارید.

اطلس بار تهران

نیروی کار زبده‌

افرادی که برای حمل اثاثیه منزل انتخاب می‌کنید، باید دقیقاً تخصص‌های لازم برای این کار را داشته باشند. اثاث کشی به هیچ عنوان کار آسانی نیست. از شیوه‌ی چیدمان وسایل در جعبه‌ها گرفته تا انتقال آنها به ماشین و دوباره تخلیه در خانه‌ی جدید همه باید دقت و به شیوه‌ی اصولی انجام شوند در غیر این صورت آسیب به وسایل یا در و دیوار خانه حتمی است. به جز این کسی که این کار را انجام می‌دهد باید آمادگی‌های بدنی و نیروی کافی را نیز داشته باشد. بعضی از وسایل بسیار سنگین هستند و اگر افراد برای جا به جایی آنها آموزش ندیده‌ باشند، جدا از این که ممکن است وسیله از دستشان بیفتد، می‌توانند آسیب‌های جدی به خودشان نیز وارد کنند.

نیروی کار شرکت اطلس بار، نیروهای زبده و آموزش دیده هستند آنها سال‌ها سابقه‌ی حمل و جا به جایی اثاثیه را دارند. در نتیجه به خوبی می‌دانند که چطور وسایل شما را جا به جا کنند که آسیبی به آنها وارد نشود. آنها نیروی جسمانی کافی را نیز دارند و به خوبی با کار گروهی آشنا هستند. حتماً شما هم دیده‌اید که در روز اثاث کشی به دلیل ناهماهنگی افراد، روند کار بسیار طولانی می‌شود. و این اتفاقی است که می‌توانید مطمئن باشید در مورد کارکنان شرکت اطلس بار رخ نخواهد داد.

محدوده‌ی گسترده خدمات دهی.اقدسیه.نیاوران.شمال تهران

اطلس بار غرب تهران.اطلس بار شرق تهران

بعضی از شرکت‌های اثاث کشی، شرکت‌های خوب و معتبری هستند اما در محدوده‌ی شما فعالیت نمی‌کنند. از این رو نمی‌توانید از خدمات آنها استفاده کنید. بعضی دیگر نیز هستند که با وجود دور بودن به شما قول همکاری می‌دهند اما در روز اثاث کشی شما را معطل می‌کنند و مجبورید زمان زیادی منتظر آمدن آنها باشید. شما باید شرکتی را انتخاب کنید که در محدوده‌ی موقعیتی شما باشد.

شرکت اطلس بار به طیف گسترده‌ای از محدوده‌ها خدمات رسانی می‌کند. اطلس بار تهران در چهار بخش اطلس بار شرق تهران، اطلس بار غرب تهران، اطلس بار مرکز تهران و اطلس بار شمال تهران خدمات دهی می‌کند. این یعنی شما در هر نقطه از تهران که زندگی کنید می‌توانید از خدمات اطلس بار استفاده کنید و نگران معطلی و تاخیر نباشید.همچنین اطلس بار کرج هم آماده خدمت به همشریان کرجی است.

شماره اطلس بار

بخش دیگری از مجموعه‌ی اطلس بار شهر کرج نیز در حال خدمات رسانی است. اتوباراطلس بار کرج در این شهر در حال فعالیت است و شما نیازی نیست نگران مسیر رفت و آمد بین تهران و کرج باشید. اما این همه‌ی ماجرا نیست.اطلس بار خدمات بین شهری نیز ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید به شهر جدیدی نقل مکان کنید، این امکان را برایتان فراهم می‌سازد. این درحالی است که بسیاری از شرکت‌های باربری تنها در داخل شهر فعالیت می‌کنند.

سرعت بالای کار

سرعت در روز اثاث کشی اهمیت زیادی دارد. فرایند طولانی است و اگر بخواهید در انجام آن تعلل داشته باشید، می‌تواند بسیار خسته کننده‌تر باشد. سرعت بالای کار اهمیت دارد و ناشی از تجربه‌ی بالای افرادی است که اثاث کشی را انجام می‌دهند. چون آنها دقیقاً می‌دانند باید از کجا شروع کنند و در هر مرحله چه کاری انجام دهند، چطور چیدن وسایل در کامیون را به سرعت انجام دهند، چطور آنها را جا به جا کنند و چطور سریعترین مسیر برای رسیدن به مقصد را انتخاب کنند. اما بعضی از شرکت‌های باربری کیفیت را فدای سرعت می‌کنند.

شرکت اتوباراطلس بار می‌داند که چطور در عین سریع بودن باید کیفیت کار را نیز حفظ کند. سرعت نباید منجر به بی دقتی و آسیب رساندن به وسایل شود. اطلس بار دقیقاً از این خط قرمز آگاه است و متعهد می‌شود ضمن کار با سرعت بالا، ایمنی را نیز رعایت کند.

ارائه‌ی خدمات شبانه روزی

اثاث کشی پر از حوادث غیرمترقبه و حساب نشده است که منجر به تصمیم‌گیری‌های آنی می‌شود. ممکن است شما مجبور به اثاث کشی‌های برنامه ریزی نشده شوید و بنابراین شرکت اتوباراطلس بار شرایطی را فراهم کرده‌ است که بتوانید به صورت ۲۴ ساعته برای دریافت خدمات اثاث کشی درخواست دهید. همچنین روزهای تعطیل نیز می‌توانید روی اطلس بار حساب کنید. بسیاری از افراد به دلیل دغدغه‌های شغلی شاید نتوانند در روزهای کاری اثاث کشی کنند و بنابراین می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

شرکت اطلس بار

پاسخگویی ۲۴ ساعته در هفته

شرکت باربری باید پاسخگو باشد. چه قبل از عقد قرارداد، چه در زمان کار و چه پس از پایان کار. قبل از عقد قرارداد ممکن است سوالات زیادی در مورد نحوه‌ی جا به جایی، ارائه‌ی خدمات و هزینه‌ها برای شما پیش آید. بنابراین شرکت موردنظر شما باید کارشناسانی داشته باشد که مسئول پاسخگویی به این سوالات باشند. بعد از آن در حین کار نیز افرادی که برای اثاث کشی فرستاده می‌شوند باید در مورد نگرانی‌ها و سوالاتی که برای شما پیش می‌آید پاسخگو باشند. اما پاسخگویی بعد از پایان کار نیز اهمیت زیادی دارد. ممکن است برای شما در حین کار مشکلی پیش آمده باشد و باید افرادی باشند که این دغدغه‌ها را تامین کنند.

شرکت اتوبار اطلس بار ۱۵۱۱، پاسخگویی در تمام مراحل کار را وظیفه‌ی خود می‌داند. این حق شماست که برای سوالات خود پاسخ مناسب را دریافت کنید. برخلاف بسیاری از شرکت‌هایی که پاسخگویی‌هایشان تنها به قبل از قرارداد خلاصه‌ می‌شود، اطلس بار به مشتریان خود احترام می‌گذارد و پاسخگویی به آنها تا پایان کار را هدف خود می‌داند.

ماشین‌های مختلف و مناسب باربری

شرکتی که برای باربری انتخاب می‌کنید باید بسته به میزان وسایل شما ماشین‌های مناسب برای باربری ارسال کند. بسیاری از افراد خانه‌ها یا ادارات بزرگی دارند و از این رو تعداد وسایل آنها زیاد است. آنها باید بتوانند از ماشین مناسب برای حجم کار خود استفاده کنند. نه این که یک ماشین کوچک مجبور باشد چندین بار رفت و آمد کند تا کار آنها را به پایان برساند. نکته‌ی بعدی که باید در مورد ماشین‌های باربری در نظر داشته باشید این است که اتاقک ماشین باید مناسب حمل بار باشد و باید سقف داشته باشد تا بتواند در شرایط آب و هوایی مختلف، حمل بار شما را انجام دهد.

شرکت اطلس بار، انواعی از ماشین‌ها را برای باربری در اختیار شما قرار می‌دهد، انواع وانت، نیسان، کامیونت و کامیون‌های بزرگ که می‌توانند حجم‌های مختلفی از وسایل را جا به جا کنند. بعلاوه این امکان را دارد که در این زمینه مشاوره‌ی درست به شما بدهد و با توجه به حجم وسایلتان محاسبه کند که چه ماشینی مناسب شماست. تمام ماشین‌های اطلس بار ۱۵۱۱، اتاقک‌های مناسب برای حمل بار دارند. کل اتاقک توسط موکت پوشانده شده است که باعث می‌شود در حین جا به جایی کمترین خراش و آسیبی به آنها وارد نشود.

باربری اطلس بار

خدمات شرکت اتوبار اطلس بار

شرکت اتوباراطلس بار سبک جدیدی از خدمات باربری را ارائه می‌دهد، خدماتی که باعث می‌شود شرکت اطلس بار نسبت به شرکت‌های مشابه متفاوت شود و در نتیجه فرایند تصمیم گیری برایتان بسیار آسانتر شود. بعضی از مهمترین خدمات اطلس بار به شرح زیر هستند:

انتقالات بین شهری

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، انتقالات بین شهری یکی از مهمترین ویژگی‌هایی است که در شرکت باربری اطلس بار به مشتریان ارائه می‌دهد. به این ترتیب شما می‌توانید از مقصد تهران و کرج وسایل منزل یا اداره‌ی خود را به هر کدام از شهرهای ایران منتقل کنید.

بیمه کالا اتوبار اطلس بار

با وجود آنکه کارکنان اطلس بار اصول و شرایط باربری را به خوبی می‌دانند و در تمام طول فرایند مطمئن هستند که کوچکترین خسارتی به اسباب و اثاثیه‌ی شما وارد نشود، اما بعضی از حوادث در حین اسباب کشی اجتناب ناپذیر هستند. خدمت بیمه‌ی کالا به شما کمک می‌کند تا با خیال آسوده‌تری اثاث کشی انجام دهید. به همین خاطر اطلس بار، بیمه‌ی باربری ارائه می‌دهد. در واقع این بیمه نوعی ضمانت نامه است که شرکت بیمه گذار در ازای دریافت هزینه متعهد می‌شود که جا به جایی وسایل شما بدون هر گونه آسیب یا خسارت انجام شود و در صورت وقوع این مشکل، کل هزینه‌ی خسارت را به شما پرداخت کند.

هزینه‌ای که شما برای بیمه پرداخت می‌کنید بسته به نوع وسیله، ارزش آن و مبدا و مقصد شما متفاوت خواهد بود اگر می‌خواهید اطلاعات کاملتری در مورد شرایط ویژه‌ی خود بدست آورید می‌توانید با کارشناسان مجموعه‌ی اطلس بار ۱۵۱۱ تماس گرفته و اطلاعات خود را ارائه دهید تا آنها قیمت دقیق بیمه را برای شما برآورد کرده و کالاهای ارزشمند شما را بیمه کنند. عمل بیمه به صورت قراردادی و کاملاً معتبر انجام می‌شود به طوری که شما می‌توانید کاملاً از آن مطمئن باشید.

حمل بار اطلس بار

فروش کارتن اطلس بار

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، فرایند پیدا کردن کارتن برای باربری و حمل اثاثیه می‌تواند کار دشواری باشد. کارتن‌هایی که برای اثاث کشی استفاده می‌کنید باید مقاومت کافی برای حمل داشته باشند و بتوانند در حین کار وزن وسایل را تحمل کنند. بعلاوه باید اندازه‌ی مناسبی داشته باشند و ابعاد آنها به گونه‌ای باشد که به صورت مرتب و یکدست در داخل کامیون جا شوند.

اطلس بار، کارتن‌های مناسبی برای این کار به شما ارائه می‌دهد. کارتن‌های ۵ لایه در ابعاد مناسب که می‌توانند در طول اثاث کشی به خوبی تاب بیاورند و جلوی بیشتر ضربات وارده در حین حرکات ماشین به وسایل را بگیرند. انواع جعبه‌هایی که اطلس بار می‌تواند در اختیار شما قرار دهد عبارتند از:

  • کارتن بسته بندی اسباب کشی رگال دار
  • کارتن حمل بار و باکس مخصوص حمل مواد غذایی
  • کارتن بسته بندی اسباب کشی ۵ لایه مخصوص وسایل حساس
  • کارتن حمل بار و کارتن اسباب کشی مخصوص وسایل الکترونیکی

اما به جز کارتن سایر ملزومات اثاث کشی نیز قابل ارائه است و شما می‌توانید انواعی از ضربه گیرهای پلاستیکی و سایر تجهیزات بسته بندی را نیز از شرکت اطلس بار تهیه کنید. جدا از کامل بودن تجهیزات بسته بندی، آنها با قیمت‌های بسیار مناسبی به شما ارائه می‌شوند که می‌توانید آنها را با شرکت‌های مشابه مقایسه کنید.

مشاوره بسته بندی

تهیه‌ی کارتن و وسایل بسته بندی یک بحث است و بسته بندی وسایل بحث دیگری است.شرکت اطلس بار به شما مشاوره می‌دهد که چطور وسایل خود را بسته بندی کنید تا:

  • خسارت حین حمل و نقل به حداقل کاهش پیدا کند.
  • تعداد جعبه‌های کمتری مصرف کنید.
  • بعد از رسیدن به مقصد بتوانید وسایل خود را به راحتی پیدا کنید.

و از همه مهمتر چطور از شر وسایل اضافی که نباید به مقصد جدید بیایند راحت شوید. با کمک مشاوره‌، فرایند بسته بندی هم مطمئن‌تر و هم با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

بسته بندی اطلس بار

خدمات بسته بندی

بسته بندی اثاثیه منزل تخصص اطلس بار است.اگر خودتان به هر دلیلی نتوانید وسایلتان را بسته بندی کنید اطلس بار این کار را برای شما انجام می‌دهد. این کار چند مزیت دارد:

  • اولاً کارها سرعت می‌گیرند.
  • دوماً ایمنی بسته بندی به طور کامل رعایت می‌شود.
  • سوماً شما خودتان نیازی به جا به جایی، بلند کردن یا … ندارید.

چیدمان اثاثیه در منزل جدید

یکی از خاص‌ترین و ویژه‌ترین خدماتی که شرکت اطلس بار ارائه می‌د‌هد، چیدمان اثاثیه در منزل جدید است. بسیاری از شرکت‌هایی که خدمات مشابه ارائه می‌دهند تنها شما را تا رسیدن وسایل به خانه‌ی جدید همراهی می‌کنند و بعد از آن دیگر سایر کارها به عهده‌ی خود شما خواهد بود. اما برای اطلس بار، این جا پایان کار نیست.اطلس بار شما را در باز کردن جعبه‌ها و چیدمان وسایل در خانه‌ی جدید نیز کمک می‌کند.

در نتیجه به جای آنکه هفته‌ها به تمیز کردن خانه‌ی جدید و باز کردن کارتن‌ها اختصاص دهید اطلس بار این کار را در عرض چند ساعت یا بسته به وسایلتان در عرض یک تا دو روز انجام می‌دهد. ظریف بار هم از همکارای اطلس بار است که سابقه کاری بالایی هم دارد و چیدمان اثاثیه را هم در منزل جدید انجام میدهد.جدا از سرعت بالای کار شما مجبور به جا به جایی وسایل نیز نیستید. این خدمت به طور ویژه برای افرادی که دست تنها هستند می‌تواند بسیار کارآمد باشد یا افرادی که شاغل هستند و وقت کافی برای انجام این کار را ندارند. کلیه‌ی چیدمان به دستور خود شما و توسط اطلس بار انجام خواهد شد پس نیازی نیست نگران این بخش از کار نیز باشید.

اطلس بار

اطلس بار تهران یکی از معروفترین و باسابقه‌ترین شرکت‌های حمل و نقل و جابجایی بار و اثاثیه منزل و اداری در سراسر تهران است. خدمات اسباب کشی شرکت اطلس بار شامل: تجهیزات بسته بندی اثاثیه، اعزام کارگران اسباب کشی مجرب، استفاده از خودروهای باربری جدید و مناسب، چیدمان اثاثیه و ارائه بیمه و بارنامه است.
شرکت اطلس بار تلاش کرده است تا خدماتی متمایز و با کیفیت ارائه دهد تا مشتریان بیشتری جذب کند. به همین دلیل است که اطلس بار برای سالیان متمادی توانسته جزو برترین شرکت‌های ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری شود.اطلس بار بهترین باربری شهر تهران است.
اطلس بار در تمامی مناطق غرب، شرق، جنوب، شمال و مرکز تهران فعالیت می‌کند. خدمات پشتیبانی اطلس بار با کادر مجرب به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی با شماره تلفن ۱۵۱۱ بدون نیاز به پیش شماره ارائه می‌شود.

شرکت اطلس بار

یکی از خدمات شرکت اطلس بار تهران بسته بندی تجهیزات و لوازم منزل و اداری شما است. اما درخواست خدمات بسته بندی از اطلس بار نیازمند طی کردن مقدماتی و هماهنگی با شرکت است.
قبل از اینکه بخواهید بسته بندی تجهیزات و وسایل منزل و محل کارتان را به اطلس بار بسپارید و از این خدمات استفاده کنید؛ باید بدانید که این کار باید زودتر از زمان اسباب کشی انجام شود و با شرکت اطلس بار هماهنگ کنید تا کارشناسان خود را به محل اعزام کنند تا ارزیابی اولیه صورت بگیرد.
کارشناسان شرکت اطلس بار پس از ارزیابی اولیه در زمان اسباب کشی کارگران را با تجهیزات و وسایل مورد نظر با مقدار مناسب تجهیزات برای یک بسته بندی حرفه‌ای و اصولی اسباب و اثاثیه منزل و محل کارتان اعزام می‌کنند. باید بدانید این مسئله جزو خدمات ویژه شرکت اطلس بار بوده و در هنگام عقد قرارداد با شرکت باید ذکر شود.

خدمات ویژه و اختصاصی اطلس بار تهران

اطلس بار اکنون با سابقه‌ای طولانی توانسته است، خدماتی به صورت VIP و اختصاصی به مشتریان مختلف در سراسر تهران ارائه دهد. شما می‌توانید برای بهره مندی از خدمات ویژه باربری تهران با شرکت هماهنگ کنید تا قرارداد ویژه با شما ببندند.

بسته بندی وسایل توسط اطلس بار

اطلس بار دیگر دغدغه بسته بندی وسایل را رفع کرده و این خدمت ویژه را با مناسب‌ترین قیمت و به بهترین وجه ارائه می‌دهد. اطلس بار از وکیوم، استرچ رپ، فوم ضربه گیر،کارتن بسته بندی اثاث کشی، کارتن رگال دار، پلاستیک حبابدار، ساک حمل مواد غذایی، چسب محکم و سایر موارد برای بسته بندی اسباب و اثاثیه استفاده می‌کند.

کارگران و رانندگان اسباب کشی حرفه‌ای اطلس بار

در تیم اطلس بار توجه شده است تا کارگران و رانندگانی برای حمل بار استخدام شود که علاوه بر داشتن نیروی جسمانی قوی و دست فرمان خوب، اصول اخلاقی را رعایت کنند و برخورد مناسبی با مردم و کارفرما داشته باشند. کارگران شرکت اطلس بار به نحوی آموزش دیده‌اند تا اثاثیه و اسباب منزل و محل کار شما را بدون آسیب زدن به دیوار خانه و اداره و لابی ساختمان و بدون ایجاد مزاحمت با همسایگان جابجا کنند و با چیدمان مناسب در پشت خودروهای حمل بار و اثاثیه قرار دهند. رانندگان شرکت اطلس بار هم به نحوی آموزش دیده‌اند تا با دست فرمان خوب و مسیریابی در هرجای تهران به سرعت در محل حمل بار و اثاثیه حاضر شده و به مقصد مورد نظر برسند.

خودروهای باربری و حمل اثاثیه اطلس بار تهران

اطلس بار در این زمینه تلاش کرده از بهترین، جدیدترین و به روز ترین کامیون‌ها، کامیونت‌ها و وانت‌های مسقف با رانندگانی مجرب و آموزش دیده استفاده کند تا بار و اثاثیه شما صحیح و سالم، حتی در روزهای بارانی و برفی از مبدا به مقصد برسد.

بیمه و بارنامه اطلس بار

هرچند این شرکت از خودروهای حمل بار و رانندگان مناسب و حرفه‌ای استفاده می‌کند، اما بروز اتفاقات و پیش آمدهایی ممکن است؛ ناگزیر باشد. بنابراین شرکت‌های معتبر حمل بار و اثاثیه چون اطلس بار پوشش بیمه‌ای برای مشتریان قائل می‌شوند. تا هرگونه خطرات احتمالی چون تصادف، آتش سوزی و … برای اسباب و اثاثیه مشتریان با این بیمه‌ها جبران شود.اطلس بار قدیمی ترین اتوبار تهران است.

ویژگی‌ها و خصوصیات شرکت اطلس بار

شرکت حمل بار و اثاثیه خوب و حرفه‌ای چون اطلس بار باید دارای ویژگی‌های خاص و متفاوتی باشد تا بتواند اولین انتخاب مردم شود. چرا که امروزه تنوع شرکت‌های حمل بار و اثاثیه زیاد است و شرکت‌هایی از سوی مردم انتخاب می‌شوند که مثل شرکت اطلس بار دارای سابقه‌ای زیاد بوده و خدمات متنوع و متمایزی ارائه دهند.

اخذ جواز کسب از اتحادیه باربری اطلس بار

خیال مشتریان از شرکت‌های حمل بار و اثاثیه دارای جواز کسب از اتحادیه باربری مانند شرکت اطلس بار راحت است چرا که آنها قانونی عمل کرده و هزینه‌ها را با تعرفه قانونی دریافت می‌کنند. اطلس بار تهران با دریافت کلیه مجوزهای کسب از اتحادیه باربری سالهاست که انتخاب اول مشتریان از سراسر تهران شده و الگوی مناسبی برای دیگر شرکت‌های حمل بار و اثاثیه در این شهر است.

دارا بودن خودروهای درجه یک و رانندگان مجرب اطلس بار تهران

استفاده از خودروهای درجه یک و رانندگان مجرب؛ چیزی است که شرکت اطلس بار در آن متخصص است. شرکت اطلس بار به عنوان شرکت تخصصی حمل بار و اثاثیه در سراسر تهران در طول این سالیان همواره تلاش کرده است تا خودروهای حمل بار و اثاثیه کارکرده را به سرعت جایگزین خودروهای روز با امکانات ویژه کند.

تحت پوشش قرار دادن سراسری اطلس بار تهران

تهران امروزه شهر بسیار وسیع و بزرگی شده است و تحت پوشش قرار دادن سراسری آن بسیار سخت و مشکل است. اما شرکت اطلس بار توانسته است به مدد سالها تجربه و سابقه، خودروها، رانندگان و کارگران ماهر زیادی را برای پوشش سراسری تهران استخدام کند.

پشتیبانی شرکت اطلس بار تهران

تیم پشتیبانی شرکت اطلس بار دارای کارشناسان مجرب و آموزش دیده‌ای است که خدمات پشتیبانی و راهنمایی خود را ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته به خوبی و به نحو مناسبی ارائه دهند. کارشناسان پشتیبانی اطلس بار در این زمینه آموزش دیده‌اند و تجربه و سابقه خوب و مناسبی دارند.

محاسبه قیمت باربری اطلس بار

یکی از ویزگی‌های خاص و متفاوت سایت اطلس بار امکان محاسبه هزینه و قیمت ارسال بار و اثاثیه است. امکان محاسبه قیمت انتقال و حمل بار و اثاثیه و رزرو آنلاین برای اولین بار است که توسط شرکت اطلس بار ارائه می‌شود.اطلس بار و ظریف بار دو شرکت بزرگ حوزه باربری تهران هستند.

اطلس بار همکار موفق و شریف باربری شهر

شرکت اطلس بار تهران یکی از همکار های موفق ما است که خوشحالیم رقابت دوستانه در ارائه خدمات باربری به مشتریان عزیز هردو شرکت ارائه میدهیم.

باربری شهر به همکاری خود با  اطلس بار میبالد

نظرسنجی سایت اطلس بار

در سایت اطلس بار گزینه نظرسنجی برای افرادی که از خدمات شرکت اطلس بار تهران استفاده کرده‌اند؛ وجود دارد. افراد با مراجعه به سایت اطلس بار و پاسخ دادن به سوالات، کمک بزرگی برای ارائه خدمات بهتر شرکت اطلس بار می‌کنند.

اطلس بار اقدسیه-باربری اطلس بار تهران-اطلس بار تلفن-شماره تلفن اطلس بار“اطلس بار”واطلس بار تهران.شماره تلفن اطلس بار.اطلس بار شرق تهران.اطلس بار شمال تهران.باربری اطلس بار تهران.اطلس بار غرب تهران”اطلس بار اقدسیه.اطلس بار تلفن،اطلس بار اقدسیه-باربری اطلس بار تهران-اطلس بار تلفن-شماره تلفن اطلس بار“اطلس بار”واطلس بار تهران.شماره تلفن اطلس بار.اطلس بار شرق تهران.اطلس بار شمال تهران.باربری اطلس بار تهران.اطلس بار غرب تهران”اطلس بار اقدسیه.اطلس بار تلفن،اطلس بار اقدسیه-باربری اطلس بار تهران-اطلس بار تلفن-شماره تلفن اطلس بار“اطلس بار”واطلس بار تهران.شماره تلفن اطلس بار.اطلس بار شرق تهران.اطلس بار شمال تهران.باربری اطلس بار تهران.اطلس بار غرب تهران”اطلس بار اقدسیه.اطلس بار تلفن،اطلس بار اقدسیه-باربری اطلس بار تهران-اطلس بار تلفن-شماره تلفن اطلس بار“اطلس بار”واطلس بار تهران.شماره تلفن اطلس بار.اطلس بار شرق تهران.اطلس بار شمال تهران.باربری اطلس بار تهران.اطلس بار غرب تهران”اطلس بار اقدسیه.اطلس بار تلفن،اطلس بار اقدسیه-باربری اطلس بار تهران-اطلس بار تلفن-شماره تلفن اطلس بار“اطلس بار”واطلس بار تهران.شماره تلفن اطلس بار.اطلس بار شرق تهران.اطلس بار شمال تهران.باربری اطلس بار تهران.اطلس بار غرب تهران”اطلس بار اقدسیه.اطلس بار تلفن،اطلس بار اقدسیه-باربری اطلس بار تهران-اطلس بار تلفن-شماره تلفن اطلس بار“اطلس بار”واطلس بار تهران.شماره تلفن اطلس بار.اطلس بار شرق تهران.اطلس بار شمال تهران.باربری اطلس بار تهران.اطلس بار غرب تهران”اطلس بار اقدسیه.اطلس بار تلفن،اطلس بار اقدسیه-باربری اطلس بار تهران-اطلس بار تلفن-شماره تلفن اطلس بار“اطلس بار”واطلس بار تهران.شماره تلفن اطلس بار.اطلس بار شرق تهران.اطلس بار شمال تهران.باربری اطلس بار تهران.اطلس بار غرب تهران”اطلس بار اقدسیه.اطلس بار تلفن،

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق سایت برای باربری شهر محفوظ است.

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)